Kontaktinformasjon

Ta gjerne kontakt med oss om du har spørsmål. På vår kundeservice side finner du svar på ofte stilte spørsmål.

Kundeservice  

53 69 78 78   (08.00-16.00)
Ha gjerne ordrenummeret ditt klart før du ringer, så vi enklere kan hjelpe deg

Butikk/Pick-up-point

Åpningstid hverdager: 07.00 - 18.00

Post/besøksadresse
Milrab.no
Nedre Kalbakkvei 88
Inngang B
1081 Oslo

Foretaksinformasjon
Org.nr: 997 595 262 MVA
Kontonummer: 8101.34.42401
IBAN: NO30 8101 3442 401
SWIFT: DABANO22

 

 

 

Lars A. G. Aglen

Lars A. G. Aglen
General Manager

lars@milrab.no

 
Petter Starheimsæter Gundersen
Manager Operations

petter@milrab.no

 

Nicklas Frogner
Sales Manager

​nicklas@milrab.no

 
Simen Risholt
Purchasing
 
Mohamed Laagar
Operations
 
Didrik Strøm
Operations
 
Abdulahi Abdullahi
Operations
 
Johanna Karlsson
Operations
 
Konstantinos Gustad Padazopoulos
Operations
 
Nasir Malik
Finance & Accounting
 
Iselin Grobakken
Sales
 
Finn Magnus Torall

Finn Magnus Torall
Business Development

magnus@milrab.no

 
Marius Anthonisen
Marketing Manager

marius@milrab.no

 
Nina Trost-Nielsen
Content Marketing
 
Juan David Cruz Duarte
Operations
 
Jonas Rydland
Operations
 
Anine Hovda
Operations
 
Nafisa Kabal
Operations
 
Ajeyram Muhunthan
Operations
 
Kristian Starheimsæter
Operations
 
Zoneina Mahmood
Finance & Accounting
 
 

Vegard Sunde
Manager Purchasing

vegard@milrab.no

 

Ole Morten Faltinsen
Chief Technology Officer

ole@milrab.no

 

Stefan Eriksen Ihler
Graphic Design

 
Sipan Botani
Operations
 
Perry Waagan
Operations
 
Henrik Volle
Operations
 
Noddy Ueland
Operations
 
Marie Devold Kristiansen
Operations
 
Fredrik Edvardsen
Finance & Accounting
 
Basit Ali
Sales
 

 

 
Kjempe god service, bra produkter og rask levering.
Omtal i Dagens Næringsliv, Ehandel, E24 og Finansavisen