Kontaktinformasjon

Ta gjerne kontakt med oss om du har spørsmål. På vår kundeservice side finner du svar på ofte stilte spørsmål.

Kundeservice  

53 69 78 78 (08.00 - 16.00)
Ha gjerne ordrenummeret ditt klart før du ringer, så vi enklere kan hjelpe deg

Pick-up Point er midlertidig stengt pga. COVID-19-situasjonen. Les mer

Åpningstid hverdager: 08.00 - 16.00

Hovedkontor
Milrab.no
Karl Johans gate 1
0154 Oslo
 

Lager / Pick-up-point
Milrab.no
Stormåsan 30
1540 Vestby
 

Foretaksinformasjon
Org.nr: 997 595 262 MVA
Kontonummer: 8101.34.42401
IBAN: NO30 8101 3442 401
SWIFT: DABANO22

 

 

 

Lars A. G. Aglen Lars A. G. Aglen
Chief Executive Officer

lars@milrab.no

 
Petter Starheimsæter Gundersen
Operations Manager

petter@milrab.no

 
Nicklas Frogner
Sales Manager

nicklas@milrab.no

 

Stefan Eriksen Ihler
Graphic Design

 
Augusta Sophie Grønli
Purchasing
 
Nasir Malik
Finance & Accounting
 
Juan David Cruz Duarte
Team Leader Order Management

​juan@milrab.no

 
Noddy Ueland
Customer Service
 
Didrik Strøm
Operations
 
Mohamed Laagar
Operations
 
Finn Magnus Torall Finn Magnus Torall
Founder & Chairman

magnus@milrab.no

 
Marius Anthonisen
Marketing Manager

marius@milrab.no

 
Jonas Einbu
Chief Financial Officer

jonas@milrab.no

 
Nina Trost-Nielsen
Content Marketing
 
Basit Ali
Sales
 
Fredrik Edvardsen
Finance & Accounting
 
Konstantinos Gustad Padazopoulos
Team Leader Warehouse

konstantinos@milrab.no

 
Anna Sofie Hoff
Customer Service
 
Martin Flagstad
Operations
 
Henrik Volle
Operations
 
 
Vegard Sunde
Purchasing Manager

vegard@milrab.no

 
Ole Morten Faltinsen
Chief Technology Officer

ole@milrab.no

 
Jo W.S. Holmsen
Chief Brand Officer

jo@milrab.no

 
Simen Risholt
Purchasing
 
Iselin Grobakken
Sales
 
Sipan Botani
Team Leader Customer Service

sb@milrab.no

 
Cecilie Hofstad
Customer Service
 
 
Thomas Alexander von Hafenbrädl
Operations
 
Charlotte Finstad
Operations
 

 

 
Kjempe god service, bra produkter og rask levering.
Omtal i Dagens Næringsliv, Ehandel, E24 og Finansavisen