Kontaktinformasjon

Ta gjerne kontakt med oss om du har spørsmål. På vår kundeservice side finner du svar på ofte stilte spørsmål.

 

53 69 78 78
Ha gjerne ordrenummeret ditt klart før du ringer, så vi enklere kan hjelpe deg

Butikk/Pick-up-point

Åpningstid hverdager: 07.00 - 18.00

Post/besøksadresse
Milrab.no
Nedre Kalbakkvei 88
Inngang B
1081 Oslo

Foretaksinformasjon
Org.nr: 997 595 262 MVA
Kontonummer: 8101.34.42401
IBAN: NO30 8101 3442 401
SWIFT: DABANO22

 

 

 

Lars A. G. Aglen

Lars A. G. Aglen
General Manager

lars@milrab.no

 
Petter Starheimsæter Gundersen
Manager Operations

petter@milrab.no

 

Ole Morten Faltinsen
Chief Technology Officer

ole@milrab.no

 

Stefan Eriksen Ihler
Graphic Design

 
Sipan Botani
Operations
 
Perry Waagan
Operations
 
Nasir Malik
Finance & Accounting
 
Petrus Hagelund
Sales
 
Finn Magnus Torall

Finn Magnus Torall
Business Development

magnus@milrab.no

 
Marius Anthonisen
Country Manager Norway

marius@milrab.no

 

Nicklas Frogner
Sales Manager

​nicklas@milrab.no

 
Juan David Cruz Duarte
Operations
 
Mohamed Laagar
Operations
 
Hanne Søreng Molvær
Operations
 
Zoneina Mahmood
Finance & Accounting
 
Basit Ali
Sales
 

Vegard Sunde
Manager Purchasing

vegard@milrab.no

 
Martin Johansson
Country Manager Sweden

martin@milrab.se

 
Nina Trost-Nielsen
Content Marketing
 
Simen Risholt
Operations
 
Jonas Rydland
Operations
 
Anine Hovda
Operations
 

Fredrik Edvardsen
Finance & Accounting