• Gratis frakt over 800,-
  • Gratis retur/bytte
  • 365 dagers åpent kjøp
Her er du: Forsiden
Tom handlevogn

Kontaktinformasjon

Ta gjerne kontakt med oss om du har spørsmål. På vår kundeservice side finner du svar på ofte stilte spørsmål.

 

53 69 78 78

Butikk/Pick-up-point

Åpningstid hverdager: 07.00 - 20.00

Post/besøksadresse
Milrab.no
Nedre Kalbakkvei 88
Inngang B
1081 Oslo

Foretaksinformasjon
Org.nr: 997 595 262 MVA
Kontonummer: 8101.34.42401
IBAN: NO30 8101 3442 401
SWIFT: DABANO22

 

 


 

Lars A. G. Aglen

Lars A. G. Aglen
General Manager

lars@milrab.no

 
Andreas Kristiansen
Manager Marketing

andreas@milrab.no

 

Stefan Eriksen Ihler
Graphic Design

 
Claude Christian Bonde
Operations
 
Krishangi Mohanasundaram
Finance & Accounting
 

Nicklas Frogner
Sales

 
Tony Hu
Sales
 
Finn Magnus Torall

Finn Magnus Torall
Business Development

magnus@milrab.no

 
Petter Starheimsæter Gundersen
Manager Operations

petter@milrab.no

 
Nina Trost-Nielsen
Content Marketing
 
Fredrik Båtnes Hestdahl
Operations
 

Anish Mahmood
Finance & Accounting

 

William Maxwell Le-Normand
Sales

 
Lotta Kirsebom
Sales
 

Vegard Sunde
Manager Purchasing

vegard@milrab.no

 
Carl Fredrik Reinertsen
Teamleader Sales

carl@milrab.no

 
Juan David Cruz Duarte
Operations
 
Simen Risholt
Operations
 
Arne Torjus Wist Lauvdal
Finance & Accounting
 
Simon Reite
Sales